تاثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان

post_image

تاثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان یکی از موضوعات نگران کننده امروزه در بین مردان است. بزرگ کردن آلت مردانه با استفاده از دستگاه های کشنده مانند لارجرباکس و .. و نیز مکنده های وکیوم که خون را در خلاء به آلت سرازیر میکنند بسیار تبلیغ میشود و خالی از نتیجه هم نیست . آنچه در مورد افزایش طول آلت مردانه، قابل توجه است میزان بسیار بالای برگشت پذیری اندازه افزایش یافته طول آلت است . با رفع کشش های پیوسته و یا مکش حالت به وضع اولیه باز خواهد گشت .

از ماندگارترین روش های افزایش طول آلت و اندازه الت تناسلی استفاده توام تقویت کننده بنیادی و ریشه قوای جنسی با روغن های فیزیوتراپی آلت است . این نوع مصرف موجب بالارفتن هم قطر و هم طول آلت و بزرگ کردن آلت تناسلی بشیوه ماندگارتر میشود . نقش تقویت جنسی در افزایش اندازه آلت بسیار مهم است ولی آگاهی عمومی در آن مورد وجود ندارد . توجیه قضیه بسیار آسان و ساده است . با وجود ضعف در سیستم جنسی و تناسلی و کمبود عناصر لازم و ترکیبات مورد نیاز قوه جنسی درگیر ضعف های خود است . در این شرایط است که نمی تواند به کاری اضافی همانند بافت سازی و بزرگتر شدن بپردازد با حل و رفع کامل کمبودها آلت می تواند ظرفیت های لازم و قدرت واقعی خود را در خون پذیری و افزایش سایز نشان دهد . گیاهان داروئی بهترین منابع تقویت جنسی بشکل کامل و اساسی است .

اندازه معمولی طول آلت مردانه

اگر فکر می کنید که سایز آلت جنسی شما کم تر از سایز متوسط آلت جنسی در جهان است، معمولا اشتباه می کنید، چراکه تحقیقات نشان می دهد، بیشتر افرادیکه فکر می کنند آلت جنسیشان کوتاه است، در واقع سایز نرمالی دارند.

اندازه معمول آلت جنسی در حال نعوظ معمولا بین ۵ تا ۶ اینچ در درازا و بین ۴ تا ۵ اینچ در محیط می باشد. در زمینه آلت جنسی شل مقدایر متفاوت زیادی وجود دارد. بعضی اوقات افراد آلت جنسیشان کوتاه تر از این حد است، افرادیکه آلتشان در حالت نعوظ کوتاه تر از ۳ اینج هست دچار بیماری ای به نام میکرو پنیس هستند. بعضی اوقات بیماری پیرونی یا جراحی پروستات می تواند علت آلت تناسلی کوچک باشد.

برخی از دلایلی که افراد بخاطر آن فکر می کنند آلتشان کوتاه تر از حد معمول است به شرح زیر است:

  • شما از بالا آلت جنسی خود را می بینید و معمولا از این زاویه، آلت کوچکتر به نظر می رسد.
  • بعضی اوقات بیماری روانی باعث این مشکل می شود، حتی در این زمینه بیماری روانی خاصی بنام اختلال بدشکلی آلت تناسلی وجود دارد.

ارتباط طول آلت مردانه و لذت جنسی زنان

از نظر فیزولوژیکی ( جسمانی ) بزرگی طول و قطر آلت تناسلی تاثیری در لذت جنسی برای خانم ها ندارد ، بدین ترتیب برای زنان فرقی ندارد آلت تناسلی ۱۳ سالنتیمتر باشد یا ۱۸ سانتیمتر ، همچنین برای مردان نیز اندازه آلت تناسلی تاثیری در لذت جنسی آنها ندارد. بطور کلی بد نیست بدانید اکثر خانم ها احساس خاصی در دخول جنسی تجربه نمیکنند چرا که ۷۰ درصد خانم ها از طریق لمس و تحریک ناحیه کلیتوریس احساس لذت میکنند نه از طریق دخول.

هستند خانمهایی که تحت تاثیر فیلم های پورنو بر این باورند که اندازه آلت تناسلی در لذت جنسی نقش آفرین است اما خانم هایی که تجربه رابطه جنسی با همسر خود را دارند به خوبی آگاهی دارند اندازه آلت تناسلی هیچ تاثیری در لذت جنسی ندارد، خانم ها قدرت و توانایی جنسی مردان را به اندازه آلت تناسلی آنها مرتبط نمیدانند بلکه مهارت آقایان در به ارگاسم رساندن خانم ها است که میتواند قدرت جنسی یک مرد را اثبات کند. همچنین آقایان توجه داشته باشند اندازه آلت تناسلی به ژنتیک و منطقه زندگی نیز مرتبط است و هیچ ارتباطی با جثه فرد ، رنگ پوست و امثالهم ندارد بعنوان مثال میانگین اندازه آلت تناسلی مردان ایرانی حدود ۱۴ تا ۱۶ سانتیمتر میباشد.
بطور کلی هیچ نظریه علمی مبنی بر اثبات تاثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان وجود ندارد و تنها یک باور روانی میباشد و برای اکثر خانم ها بی اهمیت میباشد مهمتر از طول آلت تناسلی آقایان رفتارهایی است که موقع انجام رابطه جنسی انجام میدهند و اکثر آقایان احساس میکنند هرچقدر اندازه آلت تناسلیشان بزرگتر باشد قدرت و مهارت جنسی بیشتری دارند.

برای آشنایی با ” روش های بزرگ کردن طول آلت ” بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: دانشنامه سلامت. مقالات پزشکی سلامت. لذت زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس و مشاوره