تاثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان

[sbu_post_image]

تأثیر طول آلت جنسی مردانه بر لذت جنسی زنان یکی از موضوعاتی است که امروزه مردان بسیار نگران هستند. افزایش طول آلت مردانه با استفاده از دستگاه‌های کشنده مانند لارجرباکس و مکنده‌های وکیوم که خون را به آلت سرازیر می‌کنند، به شدت تبلیغ می‌شود. اما باید توجه داشت که این افزایش طول آلت، بسیار بالایی از برگشت‌پذیری دارد و با رفع کشش‌های پیوسته یا مکش، حالت به وضع اولیه باز خواهد گشت.

یکی از روش‌های ماندگار برای افزایش طول آلت و اندازه الت تناسلی، استفاده از تقویت‌کننده بنیادی و ریشه قوای جنسی با استفاده از روغن‌های فیزیوتراپی آلت است. این نوع مصرف می‌تواند باعث بالارفتن هم قطر و هم طول آلت و بزرگ‌کردن آلت تناسلی به‌شیوه‌ای ماندگارتر شود. نقش تقویت جنسی در افزایش اندازه آلت بسیار مهم است، اما آگاهی عمومی در این زمینه کم است. توجیه این قضیه بسیار آسان و ساده است؛ زیرا در صورت وجود ضعف در سیستم جنسی و تناسلی و کمبود عناصر لازم و ترکیبات مورد نیاز، قوه جنسی درگیر ضعف خود می‌شود.

در این شرایط، نمی‌تواند به کاری اضافی همچون بافت‌سازی و بزرگ‌شدن بپردازد. با حل و رفع کامل کمبودها، آلت می‌تواند ظرفیت‌های لازم و قدرت واقعی خود را در خون‌پذیری و افزایش سایز نشان دهد. گیاهان دارویی بهترین منابع تقویت جنسی به شکل کامل و اساسی هستند.

اندازه معمولی طول آلت مردانه

اگر فکر می کنید که سایز آلت جنسی شما کم تر از سایز متوسط آلت جنسی در جهان است، معمولا اشتباه می کنید، چراکه تحقیقات نشان می دهد، بیشتر افرادیکه فکر می کنند آلت جنسیشان کوتاه است، در واقع سایز نرمالی دارند.

اندازه معمول آلت جنسی در حال نعوظ معمولا بین 5 تا 6 اینچ در درازا و بین 4 تا 5 اینچ در محیط می باشد. در زمینه آلت جنسی شل مقدایر متفاوت زیادی وجود دارد. بعضی اوقات افراد آلت جنسیشان کوتاه تر از این حد است، افرادیکه آلتشان در حالت نعوظ کوتاه تر از 3 اینج هست دچار بیماری ای به نام میکرو پنیس هستند. بعضی اوقات بیماری پیرونی یا جراحی پروستات می تواند علت آلت تناسلی کوچک باشد.

برخی از دلایلی که افراد بخاطر آن فکر می کنند آلتشان کوتاه تر از حد معمول است به شرح زیر است:

  • شما از بالا آلت جنسی خود را می بینید و معمولا از این زاویه، آلت کوچکتر به نظر می رسد.
  • بعضی اوقات بیماری روانی باعث این مشکل می شود، حتی در این زمینه بیماری روانی خاصی بنام اختلال بدشکلی آلت تناسلی وجود دارد.

ارتباط طول آلت مردانه و لذت جنسی زنان

از نظر فیزیولوژیکی، اندازه و ابعاد آلت تناسلی مردانه تاثیر چندانی بر لذت جنسی زنان ندارد. بنابراین، برای زنان اهمیتی ندارد که آلت تناسلی شریک جنسی آنها 13 یا 18 سانتیمتر باشد. به همین ترتیب، برای مردان نیز اندازه آلت تناسلی تاثیر چندانی بر لذت جنسی آنها ندارد.

بطور کلی، مهم است که بدانیم بیشتر زنان احساسات خاصی در حین دخول جنسی تجربه نمی‌کنند. زیرا 70 درصد زنان از طریق لمس و تحریک ناحیه کلیتوریس به لذت جنسی می‌رسند و نه از طریق دخول.

بعضی از خانم‌ها تحت تأثیر فیلم‌های پورنو قرار گرفته‌اند و باور دارند که اندازه آلت تناسلی نقش مهمی در لذت جنسی دارد. اما زنانی که تجربه رابطه جنسی با همسر خود را دارند، به خوبی می‌دانند که اندازه آلت تناسلی هیچ تأثیری بر لذت جنسی ندارد. آن‌ها معتقدند که قدرت و توانایی جنسی مردان با اندازه آلت تناسلی آنها مرتبط نیست و این مهارت آقایان در رساندن خانم‌ها به ارگاسم است که می‌تواند قدرت جنسی یک مرد را نشان دهد.

همچنین، آقایان باید توجه داشته باشند که اندازه آلت تناسلی به ژنتیک و منطقه زندگی نیز مرتبط است و هیچ ارتباطی با جثه فرد، رنگ پوست و موارد مشابه ندارد. به عنوان مثال، میانگین اندازه آلت تناسلی مردان ایرانی حدود 14 تا 16 سانتیمتر است.

بطور کلی، هیچ نظریه علمی مبنی بر اثبات تأثیر طول آلت مردانه در لذت جنسی زنان وجود ندارد و تنها یک باور روانی می‌باشد که برای اکثر خانم‌ها بی‌اهمیت است. مهمتر از طول آلت تناسلی آقایان، رفتارهایی است که موقع انجام رابطه جنسی انجام می‌دهند. اکثر آقایان احساس می‌کنند که هرچه اندازه آلت تناسلیشان بزرگتر باشد، قدرت و مهارت جنسی بیشتری دارند.

برای آشنایی با ” روش های بزرگ کردن طول آلت ” بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: دانشنامه سلامت. مقالات پزشکی سلامت. لذت زندگی

دکتر منشادی
دکتر منشادی

فوق تخصص غدد،‌متابولیسم و رشد کودکان

دیگر مقالات

مشاوره رایگان افزایش طول آلت تماس و مشاوره