0

post_image

ناتوانی جنسی براثر گذر سن و سال و پیری و میانسالی خود را نشان میدهد ولی با گسترش زندگی های امروزی افراد بسیار جوان نیز در ابتدای عمر جنسی خود دچار مشکلاتی از قبیل انزال زودرس و اختلال در نعوظ و شق نشدن کامل آلت و … میشوند . بجز دلایل پزشکی مانند دیابت و اختلالات هورمونی و … ضعف جنسی را می توان اصلی ترین دلیل بروز و ظهور این معظلات معرفی نمود . باید خدا را شاکر بود که دلیل مشکلات این چنینی ناشی از ضعیف بودن قوه باشد زیرا بسرعت و با نظم خاص قابل درمان و حل است .

بدون شک باید خود را از معرض تبلیغات های پر حجم کمپانی های داروسازی به حاشیه کشید و با فراگیری اصول لازم برای تقویت قوای جنسی خود از این مشکل بسیار بزرگ و قابل توجه رهانید . تنها انزال زودرس سالیانه در کشور موجب بسیاری از جدایی ها و خاموش شدن شمع عشق در خانواده های عزیز ایرانی میشود . نا آگاهی و بی اطلاعی اصلی ترین مانعی است که باید از سر راه برداشت . زیاده روی های جنسی و نیز عدم پایبندی به تقویت همیشگی و متوالی جنسی رفته رفته مشکلات را عمیق تر کرده و بنیه جنسی را دچار آسیب میکند.

به طور کلی آقایانی که به صورت دائم یا مکرر برای حداقل ۳ ماه نمی توانند نعوظ کافی داشته باشند، مشکل ناتوانی جنسی دارند که این مشکل براساس شکایت خود بیمار یا همسر او قابل بررسی است اما دریافت اطلاعات غلط از طریق اینترنت و دوست و آشنا اشتباه بزرگی است که بسیاری از زوج ها مرتکب آن می شوند چرا که این اطلاعات غیرعلمی، راه های درمانی بسیار نادرستی را پیش روی بیمار قرار می دهد. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل جنسی مراجعه به متخصص درمان ناتوانی های جنسی  باید در اولویت قرار گیرد. در بسیاری از تبلیغات گمراه کننده برای درمان مشکلات جنسی یک دارو یا یک وسیله خاص تبلیغ می شود و تولیدکنندگان آنها ادعا می کنند که در کوتاه مدت مشکل جنسی فرد برطرف خواهد شد اما این سوال مطرح می شود که چگونه می توان بدون گرفتن شرح حال کافی و کامل از بیمار به نوع مشکل جنسی او پی برد و اقدام به درمان مشکل ایجاد شده کرد؟!

عوامل موثر در برور مشکلات جنسی

باید گفت عوامل متعددی در بروز مشکلات جنسی نقش دارند و نمی توان ناتوانی جنسی در آقایان یا بی میلی جنسی در خانم ها را با گرفتن یک شرح حال کوتاه و مختصر و تجویز یک دارو در مدت زمان اندکی درمان کرد. با توجه به درمان موفق ناتوانی جنسی در دهه اخیر، تعداد افرادی که برای درمان مشکلات جنسی خود به مراکز درمانی مراجعه می کنند، افزایش یافته اما متاسفانه بسیاری از افراد به دنبال درمان های مناسب سریع هستند و این باور اشتباه ناشی از تبلیغات غیرعلمی در مورد درمان سریع مشکلات جنسی را پذیرفته اند.

برای درمان بسیاری از مشکلات جنسی نیاز به مداخلات دارویی وجود دارد اما در کنار درمان دارویی مشکلات جنسی، ممکن است به تست های روان شناسی نیاز باشد تا بیمار از نظر روانی هم تحت درمان قرار گیرد. همچنین در مراحل پیشرفته تر درمانی و برای تشخیص و تکمیل شدن روند درمان گاهی آزمایشات تخصصی تر مانند رادیولوژی و سونوگرافی برای بیمار تجویز می شود که همه این موارد به تشخیص ماما یا پزشک معالج صورت می گیرد و نیازی به اصرار بیمار نیست.

آشنایی با درمان دارویی ناتوانی جنسی (کلیک کنید)

مشاهده فیلم آموزشی افزایش میل جنسی (کلیک کنید)

منبع: سلامت زنان. پزشکیدکتر سید حسین دهقان منشادی
فوق تخصص غدد و متابولیسم-رشد کودکان
آدرس : تهران خ شریعتی، متروی شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، کوچه ارشاد، پلاک ۱، طبقه ۳، واحد ۲۱روش های افزایش قد

درمان کوتاهی قد

Print Friendly
Tagged with:  
Share →