روش های پر خطر افزایش قد

post_image

قد مشخصه مهمی برای انسان به شمار می‌آید و چه از لحاظ عملکرد طبیعی و چه از لحاظ زیبایی،‌ افزایش قد به عوامل متعددی بستگی دارد. شاید فکر کنید کوتاه‌قدی انسان‌ها به عوامل ژنتیک و صفات وراثتی بازمی‌گردد. باید بدانیم که فاکتورهای دیگری مثل تغذیه،‌ خواب، تحرک و ورزش، استفاده از مواد پروتئینی و ویتامین از عوامل موثر در افزایش قد افراد است اما باید مراقب روش های پر خطر افزایش قد نیز باشیم.

در این بین شبکه های ماهواره ای ترفند تبلیغاتی عجیبی را به کار گرفته اند و قرص هایی را تبلیغ می کنند که مصرف چند دوره آنها باعث افزایش قد می شود. بدون شک چنین چیزی کذب محض است چرا که بعد از دوران بلوغ هیچ محصولی قادر نیست باعث استخوان سازی و افزایش قد افراد شود و تنها در مواردی، جراحی کارساز خواهد بود. بنابراین قرص های افزایش قد فقط یک منفعت دارند و آن هم سرازیر کردن پول های هنگفت به جیب تولیدکننده های آنهاست. درواقع این تولیدکننده ها تنها به دنبال پیدا کردن افراد ساده لوحی هستند که تاثیر چنین داروهایی را باور می کنند.

یکی از روش های پر خطر افزایش قد عمل های جراحی افزایش قد است و برای همه افراد نیز می تواند تا چندین سانتیمتر افزایش قد را به همراه داشته باشد، اما این عمل بسیار پرخطر، گران و دردناک است که نیاز به زمان ریکاوری(بهبودی) طولانی دارد. در برخی مراکز ابتدا ارزیابی می کنند که بیمار تحمل دوران بهبودی را دارد یا خیر، سپس به انجام عمل می پردازند.

در برخی از این روشها جراح، استخوان را شکسته سپس به واسطه فریم و ابزارهای نگهدارنده فاصله دوسر استخوان را به گونه ای حفظ می کند تا در مدت زمان مورد نظر استخوان سازی ادامه یابد  وبر طول آن افزوده شود. پس از حصول خواسته مورد نظر اجازه داده می شود تا دو سر استخوان به هم جوش بخورد.

بطور کلی عمل جراحی افزایش قد یکی از روش های  روش های پر خطر افزایش قد و همچنین بسیار پرهزینه  است و برای همه افراد توصیه نمی شود.

برای آشنایی با دیگر روش های افزایش قد بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: خورشید پرس. برترین ها

دیگر مقالات

مشاوره رایگان افزایش طول آلت Call Now Buttonتماس و مشاوره