8

بسیاری از آقایان بر این باور هستند که هر چه آلت تناسلی بزرگتر باشد، همسرشان در هنگام نزدیکی لذت بیشتری می برد . در حالیکه این یک باور غلط است. آنچه در این زمینه نقش اصلی را دارد ، رفتار وشخصیت مرد و احساس متقابلی است که بین زن ومرد وجود دارد . هر ساله تعداد زیادی از آقایانی که گمان می کنند اندازه آلتشان کوچک است برای آشنایی با روش های بزرگ کردن آلت  به پزشک مراجعه می کنند . این اعمال شامل افزایش قطر آلت با تزریق ژل یا افزایش ظاهری طول با تخلیه چربی اطراف آلت هستند .

در اکثر آقایان اندازه استاندارد اندام تناسلی مردان در حالت خوابیده بین ۸ تا ۱۰٫۵ سانتی متر ودر حالت نعوظ بین ۱۲ تا ۱۵٫۵ سانتی متر است اما اگر انداره آلت در حالت نعوظ کمتر از ۷ سانتی متر یا در حالت خوابیده کمتر از ۴ سانتی متر باشد کاملا غیر طبیعی محسوب شده وسبب اشکال در هنگام نزدیکی می شود . به این اختلال میکروپنیس می گویند.

روش های غیر جراحی بزرگ کردن طول آلت

اخیرا توجه زیادی به روشهای غیر جراحی برای بزرگ کردن طول آلت جلب شده است. وسایلی به نام کشنده یا اکستندر (extender) در بازار موجود هستند که با قرار دادن آلت در حالت کشش به مدت چندین ساعت در روز سبب افزایش طول و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می شوند . این وسایل با نامهای تجاری مختلفی همچون لارجر باکس (Larger Box ) ، آندروپنیس (Andropenis) گلدن ارکت (Golden Erect) وغیره برای بزرگ کردن آلت تناسلی در دسترس می باشند .

استفاده از این وسایل بزرگ کردن الت تناسلی به مدت ۴تا ۶ ساعت در روز می تواند پس از ۴ تا ۶ ماه طول آلت را بین ۰٫۵ تا ۳ سانتی متر افزایش دهد .در سالهای اخیر تبلیغات وسیعی در خصوص ورزشهائی که سبب رفع کوتاهی الت تناسلی می شوند به راه افتاده . یکی از این ورزشها به این صورت انجام می شود که ابتدا آلت به مدت ۱۰-۵ دقیقه در حوله گرم پیچیده می شود . سپس انگشت شست وسبابه بصورت حلقه قاعده آلت را گرفته وبا فشار به سمت سر آن کشیده می شوند تا آلت را در حالت کشش قرار دهند . این حرکت چندین بار در روز تکرار می شود . برخلاف اکستندرها ، هیچ مطالعه معتبری موثر بودن این روش را ثابت نکرده است. در مجموع با توجه به مطالعات معتبر انجام شده، در بیمارانی که از اندازه آلت خود راضی نیستند استفاده از اکستندرها به عنوان خط اول درمان نقابل توصیه است . هر چند باید توجه داشت که استفاده از مزایای بزرگ کردن آلت تناسلی با این وسایل فقط طول آلت را افزایش می دهد و تاثیری بر قطر آن ندارد .

روش بزرگ کردن طول آلت از طریق تزریق ژل به تنه آلت . این روش یک وضعیت غیر طبیعی وآزار دهنده مانند خارش های شدید ایجاد میشود . گاهی ژل تزریق شده بعنوان بافت بیگانه توسط سیستم ایمنی بدن شناسایی میشود. موارد ابتلا به عفونت های عمیق پیش رونده نیز از عوارض احتمالی این روش برای افزایش کلفتی و قطر آلت است.

روش استفاده از هورمون برای افزایش طول آلت. در این روش طول آلت تناسلی به سرعت رشد خارق العاده ای میکند ولی به همان سرعت سایز افزوده شده بازگشته و عموما آلت کوچکتر از اندازه قبلی میشود . این روش عواقبی چون مشکلات روانی و عقیمی و تاس شدن و ریزش موی سر ، سرطان کبد و نارسایی کلیه را بدنبال داشته و حیات جنسی را به مخاطره می اندازد.

روش تجمیع خون غنی شده نیز یک از روش ها و سبک های بسیار کارآمد برای افزایش دائمی اندازه و بزرگی آلت در دو بعد قطر و کلفتی و طول آلت است که ضمن افزایش طول آلت تمامی مشکلات جنسی ناشی از طول آلت را درمان و رفع میکند . در این روش از مکمل بی نظیر پودر جنسینگ h-40 و روغن بیگر استفاده میشود . مکمل h-40 با غنی کردن خون و در اختیار قراردادن عناصر لازم برای تقویت جنسی و رشد آلت تناسلی و روغن بیگر با افزایش مقدار خون ورودی و تغذیه موضع جنسی کارکرد مورد انتظار را ایجاد میکند.

برای آشنایی با ” آلت تناسلی کوچک و درمان آن ” بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: بیتوته. مشاوره زناشوییدکتر سید حسین دهقان منشادی
فوق تخصص غدد و متابولیسم-رشد کودکان
آدرس : تهران خ شریعتی، متروی شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، کوچه ارشاد، پلاک ۱، طبقه ۳، واحد ۲۱روش های افزایش قد

درمان کوتاهی قد

Print Friendly
Tagged with:  
Share →