جراحی زیبایی لب

Lip-Gallery-Best-00

لب‌ها یکی از اجزای اصلی صورت هستند که نقش زیادی در زیبایی چهره ایفا می‌کنند .هم‌اکنون عده زیادی از دختران جوان و خانم‌ها برای بزرگ کردن لب‌ها به منظور زیبایی لب به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند. بسیاری از آنها لب‌های درشت و پری دارند، اما باز هم تمایل دارند که لب‌های خود را برجسته‌تر و بزرگ‌تر کنند. می توان این عمل را با تزریق چربی یا تزریق ژل انجام داد. لب‌ها در قسمت مرکزی صورت قرار گرفته‌اند و یک خنده زیبا در چهره فرد بسیار تاثیرگذار است. تزریق ژل‌ های غیراستاندارد، لب‌ها را از فرم و شکل اصلی خارج می کند.

کاندید مناسب برای زیباسازی لب ها

افراد متقاضی برای تزریق ژل یا چربی عمدتا به دو گروه تقسیم می‌شوند. دسته اول؛ خانم‌های جوانی هستند که به‌طور ژنتیکی لب‌های کوچکی دارند و اغلب برای بزرگ کردن و برجسته‌سازی لب‌ها مراجعه می‌کنند. دسته دوم؛ افراد مسنی هستند که به دلیل گذر زمان دچار خطوط ریز اطراف لب‌ها، باریکی و تحلیل بافت چربی و عضلانی لب‌ها و یا خط خنده عمیق دو طرف دهان گردیده‌اند. در هر دو گروه اقدام زیباسازی لب‌ها مناسب می‌باشد.قبل از هر گونه عمل زیبایی و یا بوتاکس لب لازم است انالیز انتروپومتریک لبها از نظر زیباشناختی انجام شود.

جراحی چگونه انجام می شود؟

برای قرار دادن پروتزلب ، قسمت داخلی لب برش داده شده و در لابه لای عضلات لب تونل ایجاد می شود. سپس پروتز را داخل این تونل می گذارند.
این جراحی زیبایی لب هم با بیهوشی عمومی و هم با بی حسی موضعی قابل انجام است. اگر فضا و تونل ایجاد شده در لب مناسب نباشد، احتمال جابه جایی زودرس پروتز وجود دارد، اما در بلندمدت بعد از تشکیل کپسول به دور پروتز معمولا دیگر جابه جایی صورت نمی گیرد.
همچنین با افزایش سن، شل شدن نسبی عضلات و افتادگی لب ها ممکن است پروتز باعث بد فرمی لب شود. در مورد احتمال حساسیت نیز باید گفت که حساسیت نسبت به سیلیکون خیلی کم است، اما احتمال آن وجود دارد.
اگر هم فرد از گذاشتن پروتز پشیمان شود، می تواند آن را خارج کند، اما باید بداند که مقداری تخریب بافتی خواهد داشت، زیرا حین باز کردن فضا برای گذاشتن پروتز تخریب نسبی بافت صورت می گیرد و موقع برداشتن پروتز نیز خارج کردن کپسول تشکیل شده در اطراف پروتز خود باعث درجاتی از بدشکلی لب می شود. لیفت لب یک روش عمل جراحی است که در آن نوک لب بالا کشیده می‌شود. جراحی زیبایی لیفت لب پری و جوانی، جذابیت بیشتری را برای لبخند به ارمغان می‌آورد. این روش به کوتاه شد

مشاوره رایگان افزایش طول آلت Call Now Buttonتماس و مشاوره