تاثیر سوماتروپین در چربی سوزی

post_image

سوماتروپین که هورمون رشد انسانی است و برای استعمال موارد پزشکی خاص درست شده است.

سوماتروپین امروزه دارویی گران در لیست موارد مصرفی ورزشکاران می باشد، بنابراین بهتر است که با دقت بیشتر و مخصوصی مورد استعمال قرار گیرد ، البته وقتی که این مورد را از بازار سیاه تهیه می کنید باید خیلی دقت کنید . از نظر کاربرد و استعمال یک شباهت هایی با HCGدارد. انواع تولید شده تقلبی و خطرناک این دارو نیز وجود دارد که گزارش شده است.

هورمون رشد حتی خیلی حساس است و می بایستی در دمای خنک و مشخص شده نگه داری شود و سریع مورد استفاده قرار بگیرد . هورمون رشد انسانیHGHبوسیله سوماتوتروپ در غده ای که به وسیله مغز انسان در بدن دستور داده می شود ساخته می شود . سوماتوتروپ تا ۵۰% یا بیشتر در ترشح غده مربوطه به رشد و ساخت هورمون رشد که جزء مهمترین هورمون های بدن هستند، دخالت دارد. به واسطه بالا رفتن عمر تا ۶۰ سال، اغلب مردم تقریباً ۸۰% هورمون رشد در سیستم بدنشان تنبل می شود و دیگر فعالیتی ندارد.

نقش هورمون رشد در چربی سوزی

برای چربی سوزی می توانید این دارو را به صورت تزریق موضعی در بدن تزریق کنید.

قبل از اینکه وسوسه به مصرف این هورمون بشوید باید بدانید که برای افزایش حجم عضلانی استفاده یک هفته ای و دو هفته ای از این دارو تاثیر چندانی نداشته و اتلاف هزینه خواهد بود و اگر هزینه لازم برای مصرف این دارو برای دوره های نسبتا طولانی تر را ندارید آن را از همین ابتدا بی خیال شوید.  اگر چه این هورمون نیمه عمر چندانی ندارد و فورا در بدن اثر می کند ولی برای گرفتن تاثیر از این دارو در رشد تارهای عضلانی نیاز به استفاده از این دارو در دوره های چندین هفته ای حس می شود و اثر این دارو نیز به مرور در بدن رخ می نماید.

طول مصرف این دارو معمولا ۶ الی ۸ هفته ای است و دستور مصرف آن نیز همان ۴ الی ۶ واحد در روز به صورت ۵ روز تزریق و دو روز استراحت بوده است و با این دستور مصرف می توان اثرات اثرات چربی سوزی را از تزریق های موضعی گرفت و اگر این دستور مصرف را به صورت غیر موضعی که توضیح خواهم داد و با انسولین و استروئیدها ادامه دهید امید به افزایش حجم خشک عضلانی و تا حدودی تشدی کلی چربی سوزی هم امیدی واهی نخواهد بود.

منبع: مهران زرگری ، بدن سازیدکتر سید حسین دهقان منشادی
فوق تخصص غدد و متابولیسم-رشد کودکان
آدرس : تهران خ شریعتی، متروی شریعتی، جنب حسینیه ارشاد، کوچه ارشاد، پلاک ۱، طبقه ۳، واحد ۲۱روش های افزایش قد

درمان کوتاهی قد

Print Friendly, PDF & Email
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *