post_image

کوچکی آلت تناسلی مردان می تواند باعث مشکلات عدیده در زندگی زناشوئی گردد. امروزه مردان زیادی به کلینیک و متخصص کلیه و مجاری ادراری مراجعه می کنند که از کوچکی الت تناسلی خود نگران هستند. از طرفی تبلیغات زیادی در ماهواره و بعضی سایتها وجود دارد که ادعا می کنند که می توانند باعث بزرگ کردن آلت تناسلی مردان شوند. 

به تازگی با تبلیغات عجیب و غریبی در رابطه با افزایش طول آلت تناسلی در تلویزیون ها ٬ شبکه های ماهواره ای و وب سایت های مختلف روبرو شدید و برایتان این سوال پیش آمده که آیا این تبلیغات واقعا کار آمد است یا فقط یک سری جملات تبلیغاتی برای تیغ زدن مردم بیچاره هستند ؟! برای یافتن جواب این سوال تا پایان این مقاله مار را همراهی کنید .

تمام دارو ها و دستگاه های عجیب و غریبی که تاکنون ساخنه شده ٬ هیچ کدام اثر موثر و راه قطعی را برای بزرگ کردن آلت تناسلی ندارند و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند تا اینکه بخواهند شما را درمان کنند .

اول از هم باید دانست که کوچکی آلت تناسلی به چه معنی است و اندازه ایده آل و استاندارد برای یک آلت تناسلی چه مقدار است. تحقیقات نشان داده که بیش از ۹۰ درصد کسانی که فکر میکنند سایز آلت تناسلی آنها کوتاه است اشتباه فکر میکنند و در واقع دارای سایز نرمال و خوبی هستند .

اندازه معمول آلت جنسی در حال نعوظ معمولا بین ۵ تا ۶ اینچ در درازا و بین ۴ تا ۵ اینچ در محیط می باشد. در زمینه آلت جنسی شل مقادیر متفاوت زیادی وجود دارد.

علت آلت تناسلی کوچک

بیش از ۹۵ درصد مراجعه کننده گان در معاینه اندازه التشان نرمال است و بیخودی نگرانند. ضمنا مثل قد افراد اندازه الت تناسلی از فردی به فرد دیگر کاملا متفاوت است و نباید مقایسه گردد. هیچ ارتباطی بین قد و اندازه الت فرد وجود ندارد.اگر اندازه الت بین حداقل و حداکثر نرمال باشد از نظر پزشکی نرمال میباشد. اگر آلت تناسلی افراد کوتاه تر از حالت نرمال باشد و در حالت نعوظ کمتر از ۳ اینچ باشد به بیماری به نام میکرو پنیس مبتلا هستند که البته گاهی اوقات جراحی پروستات نیز عامل چنین بیماری است .

معمولا اندازه گیری های ما خیلی درست و استاندارد نیست و این اندازه گیری توسط متخصص اولوژیست قابل انجام است .

روش های افزایش طول آلت تناسلی

یکی از بهترین راه های افزایش طول آلت تناسلی در افراد چاق و دارای اضافه وزن ٬ کاهش وزن آنهاست . کاهش وزن ادامه آلت را که در چربی شکم فرو رفته است، نمایان می کند و با اینکه درواقع آلت شما بلندتر نمی شود، اما خودش را بلندتر نشان می دهد. همچنین اصلاح موهای ناحیه تناسلی هم به بزرگتر دیده شدن آن کمک می کند.

افزایش طول آلت تناسلی با جراحی

راه دیگر افزایش طول آلت تناسلی، جراحی است که میتوان از لیپوساکشن استفاده کرد که این عمل موجب میشود چربی های اضافه اطراف آلت تناسلی تخلیه شود ولی قطعی نیست و با پرخوری و افزایش وزن به حالت قبل باز میگردد .

افزایش طول آلت تناسلی با جراحی کمی خطرناک است و خطراتی از جمله عمکرد نامناسب دستگاه تناسلی عفونت ٬ زخم و یا از بین بردن حس دستگاه تناسلی را نیز به دنبال دارد و ۲ حالت دارد.

  • در حالت اول آلت تناسلی حداکثر ۱ سانتیمتر بلندتر میشود.
  • حالت دوم که با استفاده از چربی یا سیلیکون عرض آلت تناسلی را افزایش میدهند.

افزایش طول آلت تناسلی با دستگاه

دستگاه های بزرگ کننده آلت تناسلی عبارت اند از :

  • دستگاه وکیوم
  • دستگاه اکستندر

نکته بسیار مهم در رابطه با کوچکی اندازه آلت تناسلی، اساس تعریف علمی خاص می باشد و صرفاً ادعای یک فرد دلیل وجود مشکل نیست و باید توسط متخصص ارولوژی معاینه گردد.

هر پسربچه بالای یکسال که در حالت کشیده طول آلت تناسلی کمتر از ۲ سانت دارد باید تحت درمان قرار گیرد. بیشترین رشد آلت تناسلی بین ۲ تا ۵ سالگی و از طرفی در سن ۱۵-۱۷ سالگی اتفاق می افتد و بعد از بلوغ اندازه آلت تناسلی همیشه ثابت می ماند.

به علت دید فرد از بالا و از زاویه دید و چربی و چاقی بیش از حد باعث می شود که خود فرد آلت تناسلی را کمتر از نرمال حس کرده، نگران شود و به دنبال راه های افزایش الت تناسلی مردان باشد. میانگین اندازه آلت در حالت نعوظ اغلب بیش از ۱۳-۱۵ سانتی متر می باشد. زمانی از نظر علمی گفته می شود که آلت تناسلی کوچک است که در حالت نعوظ اندازه آن کمتر از ۷ سانتی متر باشد. که فقط ۶ مورد در هزار مرد دیده می شود.

برای آشنایی با ” درمان آلت تناسلی کوچک در مردان ” بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: دکتر کرمی. دانشنامه سلامت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonتماس و مشاوره